>

Temiz ve Hijyenik Ulaşım - 20.09.2018

Temiz ve hijyenik ulaşım

Antalya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım AŞ  İşletmesi olarak  vatandaşların yoğun olarak kullandığı toplu ulaşım araçların ve Tramvayların  toplum sağlığı için düzenli olarak ilaçlıyor. Gün içinde binlerce Antalyalıya hizmet veren araçlar, son seferlerinin ardından detaylı bir temizlik işleminden geçiyor.

Toplu ulaşımda Türkiye’ye örnek uygulamalarıyla dikkat çeken  Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne ait işletmemizde bulunun ve vatandaş memnuniyeti odaklı Hizmetlerimiz  sürmekte. İşletmemize ait 20 tramvay ve 195 Adet  12 metre Euro 6 Motorlu  Resmi plakalı otobüs  ve 50 Adet 5,5 metre Karsan jest Euro 5 motorlu Araçlarımız  her gün son seferlerinin ardından kapsamlı şekilde iç ve dış temizlikleri yapılıyor. 
Hastalıkların önüne geçiliyor…
Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla araçların dış yüzey, araç içi metal plastik yüzeyleri ve tüm iç alanı ilaçlanarak steril hale getiriliyor. Gün içinde binlerce insanın kullandığı Araçlarımızda oluşan mikroplar yok edilerek, bulaşıcı hastalıkların yayılmasının önlenmesi amaçlanıyor. Ulaşım AŞ. ye bağlı Antray ve Antobüs birimlerimizden her sabah temiz ve Hijyenik bir şekilde sefere çıkıyor.


Yandex.Metrica