Antray Sefer Saatlerine Nasıl Ulaşabilirim?
 Antray Sefer Saatleri için  tıklayınız.
Nostalji Sefer Saatlerine Nasıl Ulaşabilirim?
 Nostalji Sefer Saatleri için  tıklayınız.
Tramvayda Eşyamı Kaybettim Ne Yapmalıyım?
 Tramvaylarımızda unutulan kayıp eşyalar her gün sonu Antalya Büyükşehir Belediyesine teslim edilmekte olup 0242 606 0707 numaralı Ulaşım Çağrı Merkezinden bilgi alabilirsiniz.
Tramvaylar Nasıl Temizleniyor?
 Her gün seferi biten araçlarımızın detaylı olarak iç ve dış temizliği yapılmaktadır.Temizlik görselimizi izlemek için  tıklayınız.
Kişiselleştirilmiş Tam Antalyakart´ ı Nasıl Temin Edebilirim?
 Çallı ve Doğu Garajı kart merkezlerimize kimliğiniz ile birlikte giderek Kişiselleştirilmiş Tam Antalyakart başvurusunda bulunabilirsiniz. Antalyakart işlemlerinde kişisel başvurularda kimlik aslı ibraz edilmesi zorunludur. Kişilerin kendileri haricinde birinci derece akrabaları ve kanuni temsilcilerinin başvuru yapması halinde her iki kişininde kimlik aslı ibrazı zorunludur.
Kart Merkezi Çalışma Saatleri
 Hafta içi 08:30 / 18:00 , Cumartesi Günü 08:30 / 12:00 Saatleri arasında hizmet vermektedir.
Temassız Banka Kartı nedir? Toplu Taşıma Araçlarında Nasıl Kullanılır?
 Kartınızın ön yüzünde temassız dalga işaretini görüyorsanız, kartınız temassız özellik taşıyor demektir. Ödeme yapmak için kartınızı bu cihazlara yaklaştırmanız ve bir kaç saniye bekletmeniz yeterli. Temassız işlem yapmak işte bu kadar kolay!
Temassız banka kartınızı aynı Antalyakartınız gibi tüm ulaşım araçlarında bulunan kart okuyuculardan okutarak biniş sağlayabilirsiniz. Kartınızı okuttuğunuz esnada cihazlarımız üzerinde Kredi Kartı yazısı ve çekilen ücret bilgisi görüntülenir ve çekim sağlanır. Bu esnada kartınızı okuyucudan çekmeniz gerekmektedir. Kart, okuyucu kısımda bekletilmeye devam edilirse kullanılmış kart uyarısı vermektedir.

Temassız banka kartlarından bir tam biniş ücreti kesilmektedir.
Temassız banka kartları aktarma hakkından yararlanamaz.
Temassız banka kartları indirim hakkından yararlanamaz.
Kartıma Nasıl Online Yükleme Yaparım?
 İnternetten yükleme işlemini mobil antalyakart uygulamamızdan ya da www.antalyakart.com.tr adresimizde online işlemler menüsünden yapabilirsiniz.
1. Ana Menüde bulunan “antalyakart işlemleri” menüsüne giriniz.
2. Bakiye işlemleri menüsünde kart numaranızı ilgili alana eksiksiz olarak girip sorgula butonuna basınız.
3. Gelen ekrandan “Online Yükleme Yap” butonuna basınız.
4. Ekranda bulunan kart numarasının doğru olup olmadığını teyit edip, yüklemek istediğiniz tutarı seçiniz. (İnternet yüklemelerinden herhangi bir komisyon alınmamaktadır.)
5. Ödeme seçenekleri bölümünde Kredi Kartı ile öde butonuna basarak devam ediniz.
6. Dolum Onayı ekranında bilgiler görüntülenecektir. İlgili alanları kontrol edip onaylamanız gerekmektedir.
7. Kart Bilgileri ekranında bulunan alana kart bilgilerinizi giriniz ayrıca “Kartınızı tarayın” özelliği ile kart bilgilerinizi otomatik yazdırabilirsiniz.
8. Ardından “Ödeme Yap” butonuna basınız.
9. Burada “3D Secure Ödeme Yöntemi” ile bankanıza kayıtlı cep telefonunuza Bankanızdan çekim için onay SMS’i gelecektir. İlgili alanları doldurup devam ediniz.
10. İşleminiz Başarılı uyarısını aldıktan sonra otobüse veya tramvaya ilk binişinizde bakiyenizi kartınıza aktarmanız gerekmektedir.
11. Otobüslerde bulunan kart okutma cihazları ve Tramvay duraklarında bulunan “Bakiye Göster” cihazlarımızın sağ üst köşesinde bulunan “Online Yükleme” butonlarına basınız.
12. Geri sayım başladığı an kartınızı okuma alanına tutunuz.
13. Kartınıza yüklenen tutar ve kart bakiyeniz ekranda görüntülenecektir.
Kişiselleştirilmiş Antalyakartımı farklı kişiler kullanabilir mi?
 Kişiselleştirilmiş Antalya Kartı (Elektronik Toplu Taşıma Kartı) farklı kişilere kullandıran (Kartı olmayan veya bakiyesi olmayan vatandaşlara araç içerisinde 2. okutmalar hariç) kişilerin Kişiselleştirilmiş Kartları UKOME Genel Kurulunun 25.01.2019 tarihli toplantısında almış olduğu 2019/01-91 sayılı karar ile birinci tespitte 10 gün, ikinci tespitte 30 gün; Aynı durumun üçüncü kez tespit edilmesi halinde Kişiselleştirilmiş Kartı süresiz olarak kapatılacaktır.
Aktarma Sistemi Nasıl Çalışır ?
 Sistemimizde Aktarmaların oluşması ve usulsüz kullanımların engellenmesi için 5 Dakika koruma süresi mevcuttur. Eğer bu süre içerisinde tekrar biniş yapılırsa ya da Kartı olmayan veya bakiyesi olmayan vatandaşlara araç içerisinde 2. okutma yapılırsa Aktarma hakkı elde edilemez.
Aktarmalı binişlerimizde ilk binişten kart tipine göre ücret kesilir.
5 dakika ile 1 saat içerisinde birinci aktarma ücretsiz, ikinci aktarma tam kartta 10 kuruş, indirimli kartlarda ise ücretsizdir. 1 saat ve üstünde aktarma geçerli değildir.

Aynı levhalı hatlarda aktarma bulunmamaktadır. Aşağıda bulunan hatlar birbirleri ile aktarma yapmamaktadır.
AF04-AF04A, LC07-LC07EXP - A, VL13-VL13A, DC15-DC15A, TC16-TC16A, CV17-CV17A, KC35-KC35A, TCS46-TCS46A, TC49-TC49A, TK51-TK51A, VML54-VML54A, GCK60, GCK76-GCK76A
400-600-800-500-501-515-515A-DC27-521 numaralı hatlara yapılan aktarmalarda toplam ücret çift bilete tamamlanır.
Tam Antalyakart’ı nasıl temin edebilirim?
 Kart merkezlerimizden, dolum noktalarımızdan, kart satışı yapan dolum cihazlarımızdan kartınızı temin edebilirsiniz.
Antalyakart ücretleri ne kadar?
 Plastik Kart Bedeli :
* Tam Kart (7.50) TL
*Kişiselleştirilmiş Tam Kart (15.00) TL
* İndirimli Kart (15.00) TL
* Kullan At Kart (1.50) TL

 Kullan At Kart Bedeli :
* 2 Binişlik Kullan-At (8.50) TL
* 4 Binişlik Kullan-At (15.50) TL

  Mobil Antalyakart Bedeli:
* NFC (5.00) TL
Antalyakartıma nasıl bakiye yükleyebilirim?
 Kart merkezlerimizden, dolum noktalarımızdan, dolum cihazlarımızdan, Antalya kart mobil uygulamamız ve www.antalyakart.com.tr adresinden bakiye yükleme işlemlerinizi sağlayabilirsiniz.
Antalyakartımı kaybettim ne yapmam gerekir?
 Çallı ve Doğu Garajı merkezlerimize Nüfus cüzdanınızın aslı, son dolum makbuzunuz ve Kişisel Antalyakartlar için güncel belgeniz ile giderek Kayıp kart dilekçesi doldurmanız gerekmektedir. Eski kartların içinde bulunan bakiyeniz, yeni kartınızı almış olduğunuz şubeye 7 gün sonra gitmeniz halinde aktarılacaktır.
Antalyakartım (Bozuk / Hasarlı) çalışmıyor ne yapmam gerekir?
 Antalyakartınız ve nüfus cüzdanı aslı ile birlikte Çallı ve Doğu Garajı Kart Merkezimize gitmeniz gerekmektedir. (Antalyakartınızın vize tarihi yaklaşmış ise kart tipinize ait güncel evrağınız istenmektedir.)
Kullan At Antalyakart nedir? Nasıl yükleme yapılır?
 Kullan At Biletlere toplamda 5 kez dolum yapılabilir. (Satın alındığında ilk dolum yapıldığından daha sonra 4 dolum hakkı kalacak)
Kullan At Biletlere tek seferde en fazla (14.00) TL bakiye yüklenebilir.
Kullan At Biletlere tamamlama dolumu yapılabilir. (bir tam biniş miktarı kadar)
Dolumlar sadece Kart Temini ve Satış Noktaları ile Bayilerden yapılabilir.
Kullan At Biletler aktarma hakkından yararlanamaz.
Kullan At Biletler indirim hakkından yararlanamaz.
Kullan At Biletler ilk kullanımdan itibaren 1 yıl geçerlidir.
Mobil Antalyakart nedir? Nasıl temin edebilirim?
 Sistemimizde kartlar ve mobil diye adlandırdığımız NFC sistemi ayrı çalışmaktadır. NFC kullanabilmeniz için kart almanıza gerek yoktur. Eğer indirimli olarak kullanmak istiyorsanız şubelerimizden istenen indirimli evrakları ile birlikte başvuru formu doldurup NFC için kullanacağınızı belirtmeniz gerekmektedir.

Mobil Antalyakart Alımı (NFC)
Akıllı telefonunuzu Mobil Antalyakart’a çevirmek için ilk olarak Antalyakart uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Apple Nfc özelliğini kısıtlı olarak kullanıma izin verdiğinden dolayı İos işletim sistemi bulunan telefonlarda mobil Antalyakart kullanılamamaktadır.
Uygulamada, Telefonunuzu Antalyakart’a dönüştürün kısmını açtığınızda Mobil Antalyakart satın al butonundan işlemlerinize devam edebilirsiniz. Mobil Antalyakart ile ilgili broşür ve sık sorulan sorular ilgili menüde mevcuttur.
Satın alınan kartlar uygulama üzerinden indirimliyim tuşuna dokunulması ile daha önceden evrak kontrolü yapılmış kayıtlı kişilerin kartları Emekli, Öğretmen ve Öğrenci tiplerine dönüşmektedir. NFC kullanımlarında tüm kart tiplerine aktarma verilmektedir.

Mobil Antalyakart Kullanımı (NFC)
Araçlarda bulunan kart okuyucu cihaza antalyakart tanımlanmış akıllı telefonunuzu yatay olarak ekranda biniş başarılı mesajını görene kadar gösteriniz.
Telefonun kart okuyucuya gösterilmesi esnasında uyku modunda olmaması gerekmektedir. Bir tuşa dokunarak ekranın ışığını yakmak yeterlidir. Uygulamanın açık olmasına gerek olmayıp, validatör uygulamayı otomatik olarak açarak ücreti tahsil edecektir. (Ekranın tuş kilitli olmasının herhangi bir önemi bulunmamakta uygulama çalışmaktadır)
Akıllı Telefonunuzun internete bağlı olmadığı durumlarda bile telefonunuz açıkken biniş yapabilirsiniz. Bağlantı sağlandığında biniş detaylarınız güncellenecektir.
Mobil Antalyakarta nasıl bakiye yükleyebilirim?
 Telefonunuzu karta dönüştürmek istediğinizde kart satın almanız gerekmektedir. Bir defaya mahsus 5 tl kart ücreti alınmaktadır. Her biniş işleminde NFC Sanal kartınızdaki bakiyeden düşüm yapılır. Bakiye 10 TL’nin altına düştüğünde Kredi Kartından otomatik olarak 20 TL NFC Sanal karta yükleme yapılır. Dolumlar otomatik gerçekleştiğinden manuel dolum yapılamaz.
NFC Sanal kartlara, kullanılan her ay için kullanım bedeli olarak 1 TL yansıtılır.
Telefonumu değiştirdim. Mobil Antalyakartımı nasıl taşıyabilirim?
 0242 606 07 07 numaralı çağrı merkezimizi arayıp durumu anlattığınızda tarafınıza form gönderilecektir. İmei değişiklik formu doldurup imzalayarak ilgili adresimize geri bildirim yapabilirsiniz.
Telefon numaramı değiştirdim. Mobil Antalyakartımı nasıl taşıyabilirim?
 Mobil Antalyakart kullanıcıları Telefon numarası değişikliğinde 0242 606 07 07 numaralı Antalyakart Çağrı Merkezini arayarak eski ve yeni telefon numaralarını iletmesi halinde gerekli değişik sağlanacaktır.
Mobil Antalyakartımı iptal ettirmek için ne yapmalıyım?
 0242 606 07 07 numaralı çağrı merkezimizi arayıp durumu anlattığınızda tarafınıza form gönderilecektir. NFC iptal dilekçesini doldurup, imzalayıp tarafımıza göndermeniz halinde gerekli işlemler yapılacaktır. Mobil Kart ücreti iadesi yapılmamaktadır.
İnternet sitenizden bakiye sorgulama, otobüsüm nerede ve kartıma kredi kartım ile yükleme yapabilir miyim?
 Google Play, App Store’da Antalya kart uygulamamız mevcut olup, www.antalyakart.com.tr adresinden de online işlemlerinizi yapabilirsiniz.
Kredi Kartı bilgilerimi nasıl silebilirim?
 www.antalyakart.com.tr adresimizin, online işlemler profil bölümünden kayıtlı bilgilerinizi silebilirsiniz.
Antalyakart Dolum noktası nasıl olabilirim?
 0242 606 07 07 numaralı Antalyakart Çağrı Merkezimizi arayarak Dolum noktası olmak için başvuruda bulunabilirsiniz. Talebiniz değerlendirildikten sonra ilgili birim talebiniz, şartlar ve belgeler hakkında sizinle irtibata geçecektir.
Bayilerin yükleme limiti nedir ve komisyon ücreti var mıdır?
 Bayilerimizin alt yükleme limitleri 0,05 TL olup komisyon ücreti yoktur. Komisyon isteyen bayilerden dolum yapmayınız ve 0242 606 07 07 numaralı çağrı merkezimize durumu bildiriniz.
Kredi kartından yükleme yaptığımda bayi komisyon alıyor ne yapmam gerekir?
 Bayiler sadece nakit yükleme yapmaktadır. Kredi kartı ile yüklemelerinizi akıllı telefonlarınızdan antalyakart uygulamasını indirerek yada www.antalyakart.com.tr adresinde bulunan online işlemler kısmından komisyon ücreti ödemeden yapabilirsiniz.
Kayıp Antalyakart buldum nereye teslim etmem gerekir?
 Bulunan Antalyakartları Kart merkezlerimiz ve tramvay duraklarındaki güvenlik personellerine teslim edebilirsiniz.
İnternet üzerinden yükleme yaptım fakat kartımda yetersiz bakiye dedi ne yapmalıyım?
 Mobil antalyakart uygulamamızdan ya da www.antalyakart.com.tr adresimizden kredi kartı ile yüklenen bakiyenizi kartınıza aktarmak için;
1. Otobüslerde bulunan kart okutma cihazları ve Tramvay duraklarında bulunan “Bakiyer Göster” cihazlarımızın sağ üst köşesinde bulunan “Online Yükleme” butonlarına basınız.
2. Geri sayım başladığı an kartınızı okuma alanına tutunuz.
3. Kartınıza yüklenen tutar ve kart bakiyeniz ekranda görüntülenecektir.
Antalya Kartımın vize bitiş tarihini nereden öğrenebilirim?
 Validatörler ve Bakiye Göster cihazları üzerinden vize tarihinizi öğrenebilirsiniz.
Antalya Kart vize işlemleri için gerekli evraklar nelerdir?
 Vize işlemleri için sadece kullandığınız Antalya Kart tipine ait güncel evrağınızı getirmeniz yeterlidir.
Yeni Mobil Uygulama Kullanım Kılavuzu
  Yeni Mobil Uygulama kullanım kılavuzunu görüntülemek için tıklayınız.
Mobil Uygulama Kullanım Kılavuzu
  Mobil Uygulama kullanım kılavuzunu görüntülemek için tıklayınız.
Antalyakart Mobil Uygulamayı Nasıl İndirebilirim?
  Android Telefonlar için mobil uygulama indirmek için tıklayınız.
  Ios Telefonlar için mobil uygulama indirmek için tıklayınız.
  Uygulama indirme Klavuzunu görüntülemek için tıklayınız.
Antalyakart Uygulamasına Nasıl Giriş Yapabilirim?
 1- Antalyakart mobil uygulamasını akıllı telefonunuzdan veya web sitemizden açınız.
2- Menüleri kullanabilmeniz için sisteme giriş yapmanız gerekmektedir.
Ekranın sol üst köşesinde bulunan menü tuşuna basarak "GİRİŞ YAP" butonuna basınız.
3- Sms ile Giriş Yap ekranında bulunan alana başında "0" olmadan 10 haneli telefon numaranızı giriniz. İlgili numaraya ücretsiz olarak sms gönderimi sağlanacaktır.
4-Sms onayı Ekranına telefonunuza gönderilen 5 haneli giriş kodunu yazıp, antalyakart´tan SMS almayı onaylıyorum kutucuğunu işaretleyerek "ONAYLA" butonuna basınız.
5-Uygulamayı daha sonra SMS almadan kullanabilmek için Şifre ile Giriş ekranına yönlendirileceksiniz. Burada 6 Haneli giriş şifrenizi oluşturup KAYDET butonuna basarak devam ediniz. Uygulama Ana Sayfasına yönlendirileceksiniz.
6- İlgili Görsele Uygulamaya Giriş Kılavuzundan Ulaşabilirsiniz.
Antalyakart Bakiyemi ve Kullanımımı Nasıl Sorgularım?
  1- Ana Menüde bulunan "Antalyakart işlemleri" menüsüne giriniz.
2- Bakiye işlemleri menüsünde bulunan XXXXX-XXXXX-X yazan alana kart numaranızı giriniz ve Sorgula butonuna basınız.
3- Ekranda kart bakiyeniz, son yükleme, son kullanım ve geçerlilik tarihi bilgileri görüntülenecektir.
4- Kart Dökümü butonuna basarak Kart Bilgileri ekranından ilgili tarihi seçerek geriye dönük 6 ay içerisinde yapılan kullanım ve dolum bilgilerini görüntüleyebilirsiniz.
5- İlgili Görsele Bakiye ve Kullanım Sorgulama Kılavuzundan Ulaşabilirsiniz.
Kartıma Nasıl Online Yükleme Yaparım?
İnternet dolum, kredi kartınızdan "antalyakart"ınıza yükleme yapmak anlamına gelir. İnternetten yükleme işlemini mobil antalyakart uygulamamızdan ya da www.antalyakart.com.tr adresimizde online işlemler menüsünden yapabilirsiniz. Yükleme, ödeme işlemi gerçekleştikten sonra ilk otobüse binişinizde kartınıza aktarılır. Araç binişinizde cihazdan "online dolum" seçeneğine basmanız ve sonrasında kartınızı cihaza okutmanız gerekmektedir. Bu işlemin sonunda dolum işleminiz gerçekleşecektir.

İlgili Görsele Online Yükleme Kılavuzundan Ulaşabilirsiniz.
Yakın Bayileri Nasıl Görebilirim?
 Mobil uygulamada Antalyakart işlemlerine giriş yapılınca Bakiye işlemleri altında Yakın bayiler seçeneği seçildiğinde konum servisleriniz açık olduğu sürece en yakın bayileri görebilirsiniz.
Yakın Bayi Sorgulama Kılavuzunu görüntülemek için tıklayınız.
Yolcu Bilgilendirme Nedir?
 Yolcu Bilgilendirme;
Konum servisleriniz açık olduğu sürece size en yakın durakları gösteren bir rehberdir. Kullanacağınız durağı seçerek "Durağa Git" butonuna bastığınızda ilgili ekranın üst kısmında duraktan geçecek olan araçların konumları ve aşağısındaki listede ise araçların hat numaraları ile birlikte durağa kaç durak ve kaç dakika uzaklıkta olduğu görüntülenecektir.
İlgili Görsele Yolcu Bilgilendirme Kılavuzundan Ulaşabilirsiniz.
Nasıl Giderim?
 Nasıl Giderim;
Sizi bulunduğunuz konumdan gitmek istediğiniz konuma yönlendiren bir rehberdir.
1- Ana Menüde bulunan "Nasıl Giderim" menüsüne giriniz.
2- Konum servisleriniz açık olduğu sürece "Çıkış" konumu bulunduğunuz konum olarak seçilecektir.
3- Varış noktanızı Durak numarası, adı veya konum olarak girebilirsiniz. Ayrıca harita üzerinden gitmek istediğiniz konumun üzerine basılı tutmanız halinde işaretlediğiniz noktanın Çıkış ya da Varış noktası olarak seçmeniz için alt kısımda seçenekler çıkacaktır.
4- Çıkış ve varış noktalarının seçimi sağlandıktan sonra ekranın alt kısmında bulunan "Git" butonuna basınız.
5- Gidiş seçenekleri kısmında alternatif rota seçenekleri ve ulaşım süreleri çıkacaktır. Size en yakın mesafeyi seçiniz.
6- Bulunduğunuz konumdan varacağınız konuma kadar olan tüm bilgileri bu ekrandan görebilirsiniz.
7- İlgili Görsele Nasıl Giderim Kılavuzundan Ulaşabilirsiniz.
Mobil Antalyakart Nedir?
 
1- Sistemimizde kartlar ve mobil diye adlandırdığımız NFC sistemi ayrı çalışmaktadır. NFC kullanabilmeniz için kart almanıza gerek yoktur. Eğer indirimli olarak kullanmak istiyorsanız şubelerimizden istenen indirimli evrakları ile birlikte başvuru formu doldurup NFC için kullanacağınızı belirtmeniz gerekmektedir.
2-NFC Sanal Kart ücreti bir defaya mahsus 5 TL olarak belirlenmiştir. ve NFC kartınız kullandığınız her ay için 1 TL aylık kulanım ücreti olarak belirlenmiştir.
3-Her biniş işleminde NFC Sanal Kartınızdaki bakiyeden düşüm yapılır. Bakiye 10 TL´ nin altına düştüğünde Kredi Kartından otomatik olarak 20 TL NFC Sanal Karta yükleme yapılır. Dolumlar otomatik gerçekleştiğinden manuel dolum yapılamaz.

Nfc Kullanmak İçin Sürekli Bir İnternet Bağlantım Olmalı Mı?
Hayır sürekli internet bağlantısı gerekmiyor. Ancak NFC Sanal Kartınızın güvenliği için üretilen şifre internet gerektirmeksizin 3 gün geçerlidir. Bu üç günlük süre döngüsünü devam ettirmek için internete bağlandığınızda 5 sn süre ile "Antalyakart Mobil Uygulaması" açılmalıdır. 3 gün geçmesine rağmen hiç internet bağlantısı sağlanmamış NFC Sanal Kartlar kullanılamaz, ilk internet bağlantısından sonra tekrar 3 günlük süre ile çevrimdışı olarak NFC Sanal kart kullanılabilir.
İlgili Görsele Mobil Antalya Kart Kılavuzundan Ulaşabilirsiniz.
Antalyakart Mobili Nasıl İndirimli Kullanabilirim?
 1- Ana Menüde bulunan Mobil Kartınızın üzerindeki "İndirimliyim" butonuna basınız.
2- İndirimli Kart Doğrulama ekranında bulunan bilgiler sorgu ile doğrulanmaktadır. Bu nedenle bilgileri tam ve eksiksiz girmeniz gerekmektedir. Bilgilerinizi girip onayla butonuna basınız.
3- Profiliniz güncellenmiştir mesajı ile işleminiz gerçekleşecektir.
4- Ana Menüde bulunan kart Tipinizin değiştiğini görecekseniz.
5- İlgili Görsele İndirimli Kullanım Kılavuzundan Ulaşabilirsiniz.
NFC Sanal Kartımı Başka Bir Mobil Cihaza Taşıyabilir miyim?
 NFC Sanal kart Antalyakart hesabınız ve mobil cihazınız ile eşleşmiş durumdadır. NFC Sanal kartlar, cihaz değişikliğiniz sonrasında dolduracağınız "NFC imei değişiklik dilekçesi" ile başka mobil cihaza taşınabilir.
Aynı Kredi Kartıma İki Nfc Sanal Kartı Alabilir miyim?
 Aynı kredi kartınız ile birden fazla cihazda NFC kart satın alabilirsiniz. Her cihaz kendi üzerinde satın alınan NFC kartını kullanacak ve ücreti satın alınırken girilen ortak kredi kartınızdan çekilecektir.
Kart Numarası, Alias Numarası ve RCC Kodu Nedir?
 Kart numarası kartınıza özel olan ve sadece dolum makbuzunda yer alan 16 basamaklı sayıdır. Alias numarası hem Antalyakartınızın üzerinde hem de dolum makbuzunuzda yazan 11 basamaklı sayıdır. RCC Kodu dolum makbuzu üzerindeki "RCC Kodu" yazan yerde belirtilir ve kart onaylanmasında kullanılır.
Otobüs Sefer Saatlerine Nasıl Ulaşabilirim?
 Antalyakart mobil uygulamamzdan ya da 02426060707 numaralu ulaşım çağrı merkezinden sefer saatlerine ulaşabilirsiniz.
Antalya Ulaşım A.Ş Bünyesindeki Otobüsler Hangileridir?
 Toplu taşımada kullanılan Siyah Plakalı otobüsler Antalya Ulaşım A.Ş' ye aittir.
Otobüste Eşyamı Kaybettim Ne Yapmalıyım?
 Kayıp Eşyanız ile ilgili 0242 606 0707 numaralı Ulaşım Çağrı Merkezini arayarak kayıt oluşturabilirsiniz.
Otobüsler Nasıl Temizleniyor?
 Her gün seferi biten araçlarımızın detaylı olarak iç ve dış temizliği yapılmaktadır.Temizlik görselimizi izlemek için  tıklayınız.